„Mama,tata i ja”

Nic ująć, nic dodać……………Super!!! Gratulujemy 🙂

Mama, tata i ja 2019

W Bielskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Miejskie XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”.

W prezentacjach konkursowych wzięło udział 24 wykonawców. Komisja postanowiła przyznać nominacjena Eliminacje Wojewódzkie – otrzymali je następujący wykonawcy:

• w kategorii rodzinnej: Ksenia Gromotowicz z mamą Katarzyną Ignatiuk z Przedszkola Niepublicznego nr 1 im. Św. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim;
  • w kategorii solistów: Wiktoria Berg z Przedszkola nr 7 Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim, Wojciech Lewczuk z Przedszkola nr 7 Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim, Amelia Malinowska z Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Karmelki” w Bielsku Podlaskim; Maja Wiechnik z Przedszkola nr 7 Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim.

Ponadto komisja przyznała 9 wyróżnień. Wszyscy nominowani oraz wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki oraz zostali zaproszeni do udziału w Gali Malucha w ramach obchodów 40. Dni Bielska Podlaskiego.

ze strony BDK 🙂