Mały Patriota

13 listopada w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu „Karmelki” odbyła się II edycja międzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego „Mały patriota”. Zaprezentowało się tam szesnaścioro 5-latków i osiemnaścioro 6-latków z bielskich przedszkoli, w tym sześcioro z naszego przedszkola: Piotr Sakowicz, Magdalena Dmitruk, Aleksandra Białokozowicz, Joanna Demianiuk, Maja Kotowicz i Wiwianna Wesołowska. Wszyscy nasi recytatorzy godnie zaprezentowali swoje przedszkole i zostali wyróżnieni w gronie pozostałych występujących. Nagrody otrzymały: Magdalena Dmitruk, Wiwianna Wesołowska i Maja Kotowicz. Wyróżnienia otrzymały:Aleksandra Białokozowicz i Joanna Demianiuk. Piotr Sakowicz otrzymał dyplom.