Lanok na występach gościnnych w Hajnówce

Dziś nasze dzielne przedszkolaki uświetniały zabawę choinkową w Hajnówce w parafii pw. św. Św. wielkiego męcz. Dymitra w Hajnówce. Uroczystości rozpoczęto modlitwą. Potem duchowni przywitali wszystkich bardzo serdecznie i podziękowali sponsorom dzięki którym  takie  przedsięwzięcia  się  odbywają  oraz  bractwu  zaangażowanemu  w przygotowanie. Następnie dzieci wchodzące w skład zespołu Lanok” przedstawiły spektakl (jasełka) o tematyce bożonarodzeniowej. Potem dzieci wchodzące w skład chóru w parafii św. Dymitra zaśpiewały kolędy. Zwieńczeniem występów była zabawa i …oczywiście paczki 🙂 . Nasze dzieci otrzymały również paczki. Zawartość pałaszowały od razu po wejściu do autokaru 🙂 .