Koncert w Bielskim Domu Kultury

wpis

W niedzielę, 24 listopada, w Bielskim Domu Kultury odbył się koncert „Nasze Pieśni”, z okazji zapustów, tj.przed postem bożonarodzeniowym. Udział wzięły trzy zespoły: „Lanok” z Przedszkola Niepublicznego nr 1, „Asteria” dyr.przez Annę Fita i zespół z Domu Kultury Prawosławnej dyr.przez Martę Zinkiewicz. Jako pierwszy wystąpił zespół „Lanok” z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim im.św.Młodzieńca Gabriela.Przedszkolaki sa przygotowywane przez Martę Zinkiewicz i Joannę Chilkiewicz.  Dzieci z tego przedszkola nie trzeba reklamować, one same i ich występy są żywą reklamą.

Zebrało się bardzo dużo ludzi. Świadczy to o tym, że takie imprezy są ludziom potrzebne. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był ks.Jerzy Bogacewicz.