OGŁOSZENIE

Od 1 lutego   2021  roku w Przedszkolu Niepublicznym  Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 dzieci urodzonych w roku 2018.

Kartę zgłoszenia można pobrać (poniżej klikając w link) lub w budynku przedszkola (przy wejściu). Wypełnione karty zgłoszenia od 1 lutego do 20 lutego br. zostawiać w budynku przedszkola w specjalnie przygotowanej skrzynce.

Dyrektor Przedszkola Walentyna Mielnik-Nikołajuk

Karta zgłoszenia w formie pdf