Pracownicy

Strona nieaktualna. Część pracowników z poniższej listy pracuje w innych placówkach 🙂 część ukończyła studia…. religii uczy ks.diakon Michał Kulik…

PRACOWNICY  PRZEDSZKOLA na dzień 30.03.2014

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA.

Dyrektor – Walentyna Mielnik – Nikolajuk – doświadczony pedagog z 30 – letnim stażem pracy, nauczyciel dyplomowany , mgr pedagogiki, kwalifikacje z organizacji i zarządzania oświatą.

Nauczyciele :

1. 1.      Elżbieta Łukaszuk – nauczyciel kontraktowy , mgr pedagogiki wczesnoszkolnej.
  2. 2.      Justyna Żukowska – nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, studia podyplomowe; pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
  3. 3.      Marta Łaszczuk – nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki teraetycznej, studia podyplomowe z edukacji elementarnej.
  4. 4.      Katarzyna Kuczyńska – nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki religii, studia podyplomowe z edukacji elementarnej.
  5. 5.      Barbara Ostaszewicz – nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej , studia podyplomowe; pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
  6. 6.      Joanna Chilkiewicz – nauczyciel dyplomowany , mgr nauczania początkowego i muzyki.
  7. 7.      Marta Zinkiewicz – nauczyciel stażysta , mgr muzykologii, studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej.
  8. 8.      Klimiuk Katarzyna – psycholog – magister psychologii
  9. 9.      Gliwa Emilia – logopeda – magister filologii rosyjskiej , studia podyplomowe z logopedii.
  10. Nauczyciel religii prawosławnej ks. Adam Dzienisiuk, wikarny parafii Narodzenia Bogurodzicy w Bielsku Podlaskim i siostra Bernardyna uczy religii katolickiej. Dbają o najważniejszą sferę przedszkolakao rozwój duchowy.

Pomoce nauczyciela

1. Kurianowicz Anna – mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, studia podyplomowe  – pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
  2. Maleszewska – Troc Natalia – studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  3. Bogacewicz Emilia – studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Pracownicy administracyjni

1. Busłowicz Wiera – pracownik administracyjno – gospodarczy – magister bibliotekoznawstwa i informacji naukowej.
  2. Nowicka Emilia – intendentka – magister polityki społecznej.

Pracownicy obsługi

1.Gierasimiuk Krystyna – kucharka – wykształcenie średnie

2.Pawluczuk Anna – sprzątaczka – wykształcenie średnie

Irena Łozowik-prowadzi stronę internetową przedszkola

KADRA PEDAGOGICZNA

1.Dyrektor – Walentyna Mielnik – Nikołajuk, nauczyciel dyplomowany, mgr pedagogiki, kwalifikacje z organizacji i zarządzania oświatą;

2.Elżbieta Łukaszuk, nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej;

3.Justyna Żukowska, nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe-pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna;

4.Marta Łaszczuk, nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki terapeutycznej, studia podyplomowe-edukacja elementarna;

5.Katarzyna Kuczyńska, nauczyciel kontraktowy,mgr pedagogiki religii, studia podyplomowe-edukacja elementarna;

6.Barbara Ostaszewicz, nauczyciel stażysta, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe-pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna;

7.Joanna Chilkiewicz, nauczyciel dyplomowany, mgr nauczania początkowego i muzyki;

8Marta Zinkiewicz, nauczyciel stażysta, mgr muzykologii z przygotowaniem pedagogicznym, kontynuuje studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

POMOCE  NAUCZYCIELA

1. Kurianowicz Anna, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studia podyplomowe-pedagogika  przedszkolna i wczesnoszkolna;
  2. Ewa Bierżyn-Ławreniuk, mgr filologii rosyjskiej z przygotowaniem pedagogicznym, studia podyplomowe z logopedii;
  3. Emilia Bogacewicz, studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej;
  4. Natalia Maleszewska-Troc, studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne

3 odpowiedzi na „Pracownicy

1. Iza Ignatowicz pisze:

Dziękujemy wszystkim Paniom za wzorcowe i wzorowe wychowanie Madzi i Piotrusia I.
    Jesteśmy już w szkole ale często wracamy myślami do lat spędzonych w przedszkolu.
    Dziękujemy za pracę włożoną w wychowanie dzieci na mądrych ludzi, którzy wiedzą jakie wartości moralne są ważne w życiu.
    Dziękujemy też za intensywną pracę włożoną w rozwój edukacyjny dzieci.
    Dzięki Wam dzieci zostały wyśmienicie przygotowane do dalszej nauki w szkole :).

2. Irena Łozowik pisze:

Cieszymy się z wyników naszych wychowanków, które były bezkonkurencyjne :). Żadna impreza, typu „Rodnaja Słowa”, „Trójgłos Poetycki”, przeglądy grup teatralnych, przegląd kolęd… czy też w przedszkolu różne uroczystości nie mogły się obejść bez udziału Waszych dzieci… pamiętamy Madzię i Piotrusia…Olę… Ich tupet i zaangażowanie w to co robią…tak dalej 🙂 🙂 :)oczywiście przy pomocy rodziców 🙂

3. Irena Łozowik pisze:

Super, akurat o godz.12,24 wejść 5 555 :). Strona działa od ubiegłej soboty. Pozdrawiam wszystkich tu „zaglądających”:)