Jesień w przedszkolu

wpis

Kacperek 🙂

Przewodnim tematem w przedszkolu jest jesień. Dzieci potrafią określić czym charakteryzuje się ta pora roku. Spadające różnokolorowe  liście, deszczowa aura, szaruga… Są również pozytywne strony- czerwona jarzębina, kasztany, żołędzie. Wystarczy tylko pomysł i można bardzo efektywnie wykorzystać skarby jesieni. Maluchy mają frajdę, gdyż zanurzają rączkę w brązowej farbie, przenoszą na kartkę papieru i …. pień drzewa gotowy. Jeszcze tylko przykleją liście i jest drzewo 🙂 . Kacperek przyniósł szyszki, nie z lasu, a łakocie z okazji trzecich urodzin. Wszystkiego najlepszego Kacperku! Aby Twoje życie było tak samo słodkie jak te szyszki 🙂 . Starsze grupy szykują się do występów w Domu Kultury na 11 Listopada. Grupa z panią od angielskiego bezbłędnie wykonuje polecenia. Oczywiście pani zwraca się w języku angielskim.