Jego Eminencja Metropolita Sawa odwiedził przedszkole

wp--Dzisiejszy dzień zapisze się w kronice złotymi literami.Naszą placówkę odwiedził Jego Eminencja Wielce Błogosławiony Sawa Metropolita Warszawski i całej Polski. Od rana ks.Jerzy Bogacewicz, dyrektor Domu Kultury Prawosławnej w Bielsku Podlaskim przy ul.Rejtana 24 oczekiwał na przybycie Jego Eminencji, jak dobry gospodarz obiektu … zapinał wszystko na ostatni guzik ;)….Atmosfera była bardzo podniosła i uroczysta a zarazem ciepła, rodzinna, domowa… Wszyscy przywitali swego Władykę bardzo serdecznie. Eminencja bez pośpiechu, po ojcowsku, wysłuchał piosenek, wierszyków…pobłogosławił wszystkie dzieci,nauczycieli..z panią dyrektor Walentyną Mielnik Nikołajuk  na czele. Nagrodził wielką torbą cukierków 🙂 zapoznał się z rozkładem dnia sześciolatków. Niektórzy chłopcy mówili,że mają zamiar zostać metropolitą w przyszłości. Życzymy naszemu Władyce wszystkiego najlepszego. Sił duchowych i cielesnych i prosimy o następne takie wizyty 🙂 więcej na stronie przedszkola na facebooku.