Goście z Kaliningradu

3.11.2012 (9)

3 listopada 2012 roku  przebywali w Bielsku Podlaskim  goście z Kaliningradu i obwodu Kaliningradzkiego. Byli to pracownicy Ministerstwa Kultury, dyrektorzy szkół, nauczyciele… Towarzyszył im. o. Sergiusz. Odwiedzili Przedszkole Niepubliczne im. Młodzieńca Gabriela przy ul. Rejtana 24, cerkiew św. Michała, cerkiew Narodzenia Bogurodzicy, Szkołę Ikonograficzną.

Niezawodne przedszkolaki dali piękny popis przed gośćmi. Piosenki, wierszyki, tańce radowały nie tylko gości lecz zebranych rodziców i nauczycieli. Był to debiut nowo utworzonego zespołu „Lanok”, prowadzonego przez Martę Zinkiewicz i Joannę Chilkiewicz.