Festyn Rodzinny

wpis

LANOK

W niedzielę, 15 czerwca, w salach szkół – Liceum Ogólnokształcącego z BJN i Zespole Szkół zwanym „Trójką” odbyła się Parafiada-Festyn Rodzinny z promocją zdrowego stylu życia wolnego od nałogów. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im.św.Młodzienca Gabriela, wchodzące w skład zespołu „LANOK” były preludium do dobrej zabawy, gdyż zaśpiewały kilka piosenek na początek imprezy, co było naładowanym akumulatorem do dalszej części. Wiele osób po raz pierwszy słuchało występów dzieci. Publiczność była zachwycona czego odzwierciedleniem   były gorące brawa. Dzieci otrzymały upominki, nawet zostały przekazane tym, które z pewnych względów nie mogły uczestniczyć w imprezie. Były gry, zabawy, stół z napojami i słodyczami oraz grillowanie, jednym słowem pełna integracja. Fundacja Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej, organizator Parafiady, serdecznie dziękuje pani dyrektor przedszkola Walentynie Mielnik-Nikołajuk, paniom Marcie Zinkiewicz i Joannie Chilkiewicz prowadzącym zespół „LANOK” za zdolne dzieci i przepiękny występ.Kto nie był niech żałuje. Powtórki nie będzie 🙂  Być może to już ostatni raz ich wspólne śpiewanie na forum poza przedszkolem. Drogi ich się rozejdą, gdyż po wakacjach niektóre dzieciaczki  idą do szkoły. Mamy z rozrzewnieniem wypowiadały się o tym i były zadowolone, że ich dzieci miały możliwość pokazać się przed inną publicznością, jak dotychczas.

więcej zdjęć  http://www.bielsk-hodigitria.pl