Dzień Sportu i Rodziny

Nadszedł długo oczekiwany dzień tak bardzo lubiany przez dzieci. Dzień Sportu i Rodziny. Po  śniadaniu  wyszły  dzieci  najmłodsze  ( trzylatki  i  czterolatki )  na  plac zabaw  .  Pan Andrzej wszystko dokładnie zaplanował. Na początek musiała być przysięga, że dzieci będą  przestrzegać  zasad  gry. Będą ze  spokojem  przyjmować przegraną,  będą   mili  i kulturalni  w  stosunku  do  innych… Potem rozgrzewka i różne konkurencje sportowe i zabawa. Za jakiś czas wyszły starsze grupy. W między czasie były kiełbaski z grilla. Dzień był bardzo udany.

więcej zdjęć 🙂 Niepubliczne Przedszkole Nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela | Facebook