Dzień Przedszkola

13

25 maja 2012 roku w piątek, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Przedszkola Niepublicznego Nr 1 im. Św. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim przy ul. Rejtana 24.W uroczystości uczestniczył wiceprezydent Białegostoku Aleksander Sosna, wiceburmistrz Bielska Podlaskiego Jan Radkiewicz, duchowieństwo: dziekan ks. Leoncjusz Tofiluk, z-ca dziekana ks. Jerzy Bogacewicz, ks. Teodor Wieremiejuk, ks. Sławomir Jarocewicz i ks. diakon Marcin Kuźma oraz inni zaproszeni goście, którym m.in., zostały wręczone dyplomy „Przyjaciel przedszkola”. Motto przewodnie dyplomu, to „Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” C. Lewis Przedszkolaki wystąpiły przed publicznością z bogatym repertuarem. Tylko się cieszyć i dziękować Bogu, że są takie zdolne dzieci i panie, które ich tego wszystkiego nauczyły.