Choinka dla maluchów

wpis-

Dzisiaj, w Niepublicznym Przedszkolu nr 1 im. św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim odbyła się zabawa choinkowa. O godzinie 9.00 rozpoczęła się dla dzieci młodszych, tak, żeby maluchy po doznanych przeżyciach i atrakcjach mogły jeszcze odpocząć.

Uroczystość poprowadził pan Andrzej Konopla i pani Barbara Ostasiewicz przy pomocy nauczycieli i opiekunów tych grup, pani Elżbiety Łukaszuk, Justyny Żukowskiej,pani Emilii Bogacewicz. Było dużo gier i zabawy oraz zgadywanek, na które dzieci ochoczo odpowiadały.Na początek rozgrzewka. W zabawie uczestniczyło dużo rodziców.Wszystkie dzieciaki czekały z niecierpliwością na Mikołaja i na prezenty. W tym czasie starszaki przygotowywały się w swoich salach do imprezy choinkowej.