5-lecie Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim

1

1 maja 2014 roku odbędą się uroczystości związane z 5-cio leciem utworzenia Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaski przy ul. Rejtana 24.O godzinie 8.00 będzie sprawowana Boska Liturgia w cerkwi Narodzenia Bogurodzicy w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej 6. Dalsza część odbędzie się przy ul. Rejtana w Domu Kultury Prawosławnej, gdzie mieści się przedszkole.

Wszystkich „absolwentów”, rodziców, sympatyków… bardzo serdecznie zaprasza dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk  oraz  pracownicy przedszkola.

2 odpowiedzi na „5-lecie Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim

1. Andrzej pisze:

Fajnie by było zobaczyć miejsce, gdzie jakimś cudem ocalały prawdziwe ludzkie uczucia 😉

2. Iza z mężem i dziećmi :Magdą i Piotrusiem I. :) pisze:

Musimy koniecznie być! Odświeżyć pamięć i znajomości. I jeszcze raz przy okazji podziękować 🙂